Статті
Зовнішній тюнер Compro VideoMate V300
Compro VideoMate V300

Найпростіший спосіб дивитися телепередачі на дисплеї високої роздільної здатності — зовнішній тюнер Compro VideoMate V300, що підтримує монітори з роздільною здатністю до 1680х1050 і 1600х1200. Крім прийому телепередач, тюнер дозволяє підключення аналогових джерел відеосигналу, як стандартної (480і/480p), так і високої (до 1080і) здатності. Конструкція тюнера дозволяє підключати його безпосередньо до монітора — для роботи тюнера комп'ютер не потрібен.

VideoMate V300 може працювати з рідкокристалічними і катодно-променевими моніторами, що мають діагональ від 15 до 22 дюймів як із співвідношенням сторін 4:3 і 5:4, так і з широкоекранними моделями зі співвідношенням сторін 16:9 і 16:10. Крім традиційних моніторів, до тюнера можна підключати плазмові панелі і проекційне обладнання. Завдяки тому, що тюнер може працювати з великою кількістю різних джерел відеосигналу, спеціально для нього була розроблена ексклюзивна технологія Optіmode, яка автоматично оптимізує параметри передачі кольору під телебачення, кіно та ігри, надаючи користувачеві можливість запам'ятати власні налаштування і викликати їх при підключенні нестандартного джерела сигналу.

Функція Optіratіo дозволяє підлаштовувати масштабування зображення так, щоб на широкому екрані воно виглядало таким чином, що найбільш підходить для глядача. Перелік функцій продовжує технологія "3:2 pull-down", що погоджує незбіжні кадрові частоти джерела сигналу і монітора, яка вмикається у режимі "Кіно", удосконалений адаптивний деінтерлейсинг, прогресивна розгортка, шумозниження, тонкомпенсація, штучний стереоэффект для монофонічних джерел звуку і можливість одночасного відтворення двох аудиопотоків — усі ці нововведення дозволяють перетворити звичайний монітор у телевізор високого класу.

При наявності комп'ютера, що підключається до тюнера як одне із джерел відеосигналу, ви можете одержати режим "картинка-в-картинці" і дивитися телепередачі, продовжуючи працювати з комп'ютером.

У підставці під тюнер змонтований повний набір використовуваних сьогодні роз'ємів аналогових відеовходів: S-Vіdeo, композитний вхід, стерео аудиовхід, і компонентний відеовхід, що підтримує стандарти від 480і/480p до 1080і.

Тюнер VideoMate V300 виконаний у стильному корпусі чорного кольору з кольоровим підсвічуванням і укомплектований ергономічним пультом дистанційного керування — ви можете дивитись ваш новий телевізор так само, як і звичайно, улаштувавшись на дивані або в ліжку.