Послуги сервіс-центру
Додаткова інформація
Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

info@ratex.com.ua
(0362) 22-60-05, 23-72-84

Ми проводимо гарантійне обслуговування всіх комплектуючих, проданих через мережу наших магазинів. Для отримання гарантійних послуг чи ремонту покупцеві необхідно пред'явити гарантійний талон, який він отримав при покупці даного пристрою.

У разі, коли ремонт пристрою, що вийшов з ладу в гарантійний термін, неможливий - ми в найкоротший строк замінюємо його на аналогічний робочий.

Якщо у Вас виникли проблеми з обладнанням, придбаним у нас, а гарантійний термін уже закінчився - не біда. Зверніться в наш сервіс-центр і ми владнаємо всі проблеми в стислі строки.

При покупці в наших магазинах обладнання для прийому супутникового телебачення ми надаємо покупцям послуги з встановлення супутникових антен.

Наш сервіс-центр надає наступні послуги:

  • Встановлення, відновлення, настройка програмного забезпечення та прикладних програм.
  • Збірка комп'ютерів будь-яких конфігурацій на замовлення.
  • Модернізація (UPGRADE) до потрібного сучасного рівня з максимально ефективним використанням ресурсів апаратури.
  • Підключення та налаштування периферійних пристроїв (принтери, сканери, модеми, тощо).
  • Проводим розрахунок, установку, наладку та обслуговування локальних обчислювальних мереж.
  • Ремонт копіювальних аппаратів, принтерів, сканерів, іншого периферійного обладнання
  • Укладаємо договори на сервісне абонентське обслуговування з організаціями та приватними особами. Наші постійні замовники та організації, які уклали угоди на сервісне обслуговування користуються значними пільгами.
  • Здійснюємо виїздні роботи та обслуговування в стаціонарі.

Картридж є важливою деталлю будь-якого друкуючого пристрою. При великих обсягах друку його вміст - порошок (тонер) чи чорнила - швидко закінчуються. І тоді встає потреба або купувати новий картридж, або заправляти старий. Перезаправити картридж власноруч - досить брудна і трудомістка справа, і в домашніх умовах не завжди можна це зробити кваліфіковано. Крім того є шанс пошкодити чи зіпсувати картридж або навіть принтер.

Ми позбавимо Вас проблем із перезаправкою картриджів до Ваших принтерів. Наші спеціалісти акуратно і швидко виконають всі необхідні операції і Ваш принтер запрацює знову.